<b></b> Një termet godet Italinë, epiqendra afër Bolonjës

Një termet godet Italinë, epiqendra afër Bolonjës

19.04.2022 21:53

Në orën 17:49 një tërmet është ndjerë jo shumë larg Bolonjës në Itali. 

Sipas EMSC, magnituda është 4.0.

Epiqendra ishte 7 kilometra nga Loiana dhe 29 kilometra nga Bolonja, në një thellësi prej 10 kilometrash. 

Sipas mediave italiane nuk është raportuar për ndonjë viktimë apo dëme materiale. /Nacionale/

Tjera nga autori:
1