<b></b> Raportohet për një sulm me shishe qelqi ndaj Dritan Abazoviq

Raportohet për një sulm me shishe qelqi ndaj Dritan Abazoviq

09.05.2022 22:41

Është raportuar për një sulm me shishe qelqi ndaj kryeministrit të Malit të Zi, Dritan Abazoviq.

Në orët e vona, në rrjetet sociale ka filluar të qarkullojë një video ku shihet një grumbull njerëzish duke protestuar, përcjell Gazeta Nacionale.

Thuhet që mes tjerash, gjatë protestës, njëri prej tyre ka gjuajtur me shishe të qelqit.

Kjo shishe, që po shkonte drejt kryeministrit, fatmirësisht për të ra para tij dhe nuk e qëlloi.

Nacionale do t'ju raportojë në kohë reale për çdo risi eventuale lidhur me këtë çështje dhe jo vetëm.

/Nacionale/

Tjera nga autori:
1